O czym świadczą białe mroczki po przebytym wirusie?

Witam, ostatnio przeszlam wirusa biegunka dluga i zatoki ( katar kaszel gardlo) nie bralam antybiotyku, teraz gdy to ustalo, mialam w pracy chwilowe oslabienie takie ze chcialam zemdlec, pomgol mi kolega ktory kazal ukucnac uciskajac zoladek i przykladac do czola zimny oklad. Troche pomoglo ale jeszcze oprocz tego mam ciagla suchosc w jamie ustnej ( podniebienie szorstkie) ostatnio zaczely mi sie pojawiac mroczki biale przed oczami takie jakby blyski ktore pojawiaja sie kilka razy na dzie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to po prostu osłabienie po infekcji albo no objawy niedokrwistości,sugeruję skontrolować morfologie.
Pozdrawiam