O czym świadczą nalot na migdałkach, zatkanie gardła oraz stany depresyjne?

Witam od ok pół roku mam problemy ze zdrowiem, tj. Biały nalot na migdałach, wysypka na gardle po usunieciu migdałow, zatkanie z lewej strony gardla, wysuszone gardlo i nos. Do tego teraz dochodza stany depresyjne. Chodze do lekarzy bez skutecznie. Ostatnio wykrytk refluks zoladka i zwezenie jakiejs zyly od aorty, niby odwodnienie. Czy ktos moze mi podac konkretnego specjaliste ktory zacznie mnie diagnozowac?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy widziałabym, jako wskazanie do osobistej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego)
komplementarnego leczenia, m. in. przez podjęcie psychoterapii
(do rozważenia).

Z przesłaniem dla Pani (tylko) zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Jest możliwe, że opisane zaburzenia- szczególnie w kontekście odczuć, stanów obniżonego nastroju itp- mają podłoże psychologiczne (emocjonalne, osobowościowe). Jeśli zatem lekarze wykluczają inne możliwości i choroby, warto pomyśleć o zgłoszeniu się do psychologa, psychoterapeuty i przyjrzeniu trudnościom pod tym kątem.