O czym świadczą te moje dziwne objawy?

Witam serdecznie, mam 20 lat, jestem kobietą. Od jakiś 2 tygodni utrzymuje się u mnie dziwny stan – bóle w mostku nie ustępujące w ogóle, ucisk, do tego często długotrwałe kłucia serca. Ciągle mam problemy z oddychaniem, czuję się, jakby brakowało mi powietrza, ciężko się oddycha. Do tego bóle pleców po lewej stronie pod łopatką czasami lub bóle od karku po całym kręgosłupie, który utrzymuje się cały czas. Myślałam, że to nerwy, brałam tabletki na uspokojenie i nie pomagało, stan ciągle się utrzymuje i pogarsza. Przy większym wysiłku czuję brak powietrza i źle mi się oddycha. Zrobiłam badania. W wyniku moczu pokazało osad – krwinki czerwone mam do 2. Co to oznacza??? Ogólnie reszta mieści się w normie, jaka jest ustalona. We krwi też okej, tak mi się wydaje. Co to może być i co dalej robić, na co się leczyć? Jakie badania zrobić? Ekg zrobiłam, z tego co widziałam jest okej. Jutro jeszcze lekarz zobaczy, który pewnie stwierdzi, że to nerwica, bo wyniki dobre, ale nie sądzę, żeby to z nerwowo było... bo ich nie mam.

Redakcja abcZdrowie

Forma odpowiedzi poprzez internet wyklucza możliwość zbadania Pani. Myślę, że o ile wykluczymy tło nerwicowe tych dolegliwości (rzeczywiście nie było żadnych wydarzeń stresowych, śpi Pani spokojnie? nie ma problemów ze snem? nie wybudza się nad ranem?), to właściwa diagnostyka obejmowałaby kontrolne badanie moczu wraz z oceną mocznika i kreatyniny, a także USG nerek. Należałoby wykluczyć również tło gastrologiczne zgłaszanych dolegliwości.