O czym świadczy zanik kory obu półkul móżdżku?

mam prośbę. Podtknęłam się i upadłam przy tym uderzyłam się w głowę.Jakiś wielkich obrazeń nie odniosłam i nie miałam innych objawów oprócz tego,że troche bolała mnie głowa w miejscu uderzenia.Ponieważ jest ze mnie trochę panikara a to jednak głowa pojechałam na sor,Wykonano mi tam tk głowy "Badanie głowy bez wzmocnienia kontrastowego. Nie uwidoczniono świeżych zmian ogniskowych a zwłaszcza pourazowych w obrębie mózgowia. Układ komorowy symetryczny nie poszerzony bez przemieszczeń i zniekształceń. Powiększony zbiornik górny robaka, zanik robaka oraz kory obu półkul móżdżku. Kości sklepienia i podstawy czaszki nie wykazują kostnych świeżych zmian pourazowych. Podejrzenie przebycia w przeszłości złamania łuski lewej kości skroniowej? Ew.amomalia rozwojowa? " Teraz moje pytanie - niepokoi mnie ten zanik robaka oraz kory obu półkul móżdżdku.Wyczytałam w internecie ,że to grozi utrata równowagi i kłopotami z chodzeniem i mową.Jak do tej chwili nie miałam żadnych tego typu kłopotów-żadnych zaburzeń mowy i równowagi.Jak to wygląda w tym badaniu? czy jest czym się martwić? Dodam,że upadek nastąpił nie ze wzgędu na brak równowagi a moje zagapienie i nie zauważenie małego stopnia o który zahaczyłam. Kobieta lat 64

Do pełnej konsultacji opis TK do interpretacji klinicznej, Najprawdopodobniej to może być wrodzona anomalia rozwojowa, jak w opisie : " tk głowy "Badanie głowy bez wzmocnienia kontrastowego. Nie uwidoczniono świeżych zmian ogniskowych a zwłaszcza pourazowych w obrębie mózgowia. Układ komorowy symetryczny nie poszerzony bez przemieszczeń i zniekształceń. Powiększony zbiornik górny robaka, zanik robaka oraz kory obu półkul móżdżku. Kości sklepienia i podstawy czaszki nie wykazują kostnych świeżych zmian pourazowych. Podejrzenie przebycia w przeszłości złamania łuski lewej kości skroniowej? Ew. amomalia rozwojowa" Ważne , ze nie ma Pani zaburzeń równowagi czy koordynacji ; Pełny wywiad chorobowy, poprzednie schorzenia, urazy, wyniki badan, aby ocenić charakter opisanych zmian pourazowych ... Ważna pełna spokojna ocena, bez paniki Może leczenie innych zaburzeń, krażenia, Jak cisnienie krwi, waga, sprawność, nastój i sen ?? Czy przyjmuje Pani jakieś leki ?? Warto przeanalizować...
Pozdrawiam i zapraszam.