Obniżenie się poziomu BHCG

Witam, mam pytanie we wtorek 25-11-2014r zrobiłam badanie krwi B-HCG-L46 wynik 905,1 mUl/ml dziś powtórzyłam badanie i na kartce jest napisane: B-HCG-L46 HCG- wynik 278,4 mUl/ml Z tad moje pytanie czy ma to jakieś znaczenie iż wynik jest niższy? pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli jest Pani w ciąży, wynik BHCG powinien rosnąć z każdym dniem ciąży.
Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam