Odchudzanie osoby na wózku

Witam Jestem osobą na wózku inwalidzkim potrzebuje porady mam troszkę brzuch i potrzebuję porady jak mogę się odchodzić mało poruszam się aktywnie nie jadam śniadań jem zupę na obiad a jak jest jakieś mięso zamiast zupy jadam bez ziemniaków a na kolację o koło godziny 16 jem 2 kromki ciemnego Pieczywa. Potrzebuje Pani doktor porady nie jem od 2 tygodni żadnych słodyczy proszę o poradę jak moje żywienie ma prawidłowo wyglądać bo chłopak na wózku nie chce być gruby.

Witam,

przede wszystkim trzeba zacząć jeść śniadania - 30min. od wstania. Następnie co 3-4 godziny kolejne posiłki aż do kolacji, która powinna pojawić się na 3 godz. przed snem.
Kluczowe jest to, aby odpowiednio dobrać ilości produktów do Pana potrzeb, bo nawet na rybie gotowanej na parze i sałacie niestety można przytyć jak jest tego za dużo.

Zapraszam do siebie, aby ustalić idealny jadłospis: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska