Odcinek lędźwiowy kręgosłupa wygięty i skręcony w lewo o spłyconej lordozie
Właśnie otrzymałam wyniki RTG.Odcinek lędźwiowy kręgosłupa wygięty i skręcony w lewo o spłyconej lordozie. Czy to może powodować tak silny ból w lewym boku brzucha i plecach po lewej stronie, czasami przechodzący w nogę. Leki przeciwbólowe nie pomagają .Badania krwi, moczu, CRP, USG brzucha, ginekologiczne-dobre. Gdzie szukać pomocy......

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą być wynikiem opisanych w wyniku zmian kręgosłupa lędźwiowego. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ortopedą, który pokieruje dalszym leczeniem.