Okres spóźniony o 24 dni

Zastanawia mnie to ponieważ okres spóźnia mi się 24 dzień. Robiłam test ciążowy po południu (negatywny). Czy grozi mi jakaś choroba? Okres spóźniał mi się najdłużej tydzień, ale nigdy aż tak długo. Zawsze towarzyszy mi ból jajników. Podczas stosunku bardzo się nasila. Czy ma to jakieś znaczenie?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
warto wykonać badanie beta HCG jest to najbardziej wiarygodne badanie potwierdzające ewentualną ciążę. W Twoim przypadku warto zgłosić się do lekarza ginekologa- lekarz po zbadaniu, wykonaniu badań dodatkowych oraz USG będzie mógł określić przyczynę nie wystąpienia krwawienia miesięcznego.
Pozdrawiam!