Opis USG jamy brzusznej u 64-latki

Wynik usg jamy brzusznej wszystko bez zmian tylko pżw poszerzony 12mm-przyczyny nie znaleziono..nastepnie wyniki morfologi płytki krwi 589tysiecy ,wyiki prob watrobowych ALAT 45lU/lASPAT 41lu/l,GGTP 62lu/l ,fosfataza alkaliczna Alp 96lu/l,bilrubina całkowita0,82mg/dl ..objawow nie mam jakich kolwiek ,nie raz klucie po prawej stronie i bol zolądka ....pare lat wcześniej kolo 10 leczylam wrzody zolądka - jeśli to mozliwe prosze o porade ..dziekuje ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.