Osłabienie, zgaga, biegunki i gruby nalot na języku

Witam Od dziecięcych lat mam problemy że zdrowiem ciągle osłabienie zgaga częste biegunki. Od około 3 lat mój stan zdrowia uległ pogorszeniu. Mam widoczny gruby nalot na języku o konsystencji twarogu. Rano gorycz w ustach zamiast śliny biała cuchnącą flegma. Kaszel z dusznosciami i odkrztuszaniem białej wydzieliny bądź grudek. Ciągle zapchany nos biała wydzielina. Nawracające grzybice pachwin i stóp. Osłabienie dusznosc . Wypadają mi włosy garściami małopłytkowość powiększona śledziona.Zrobiłem wiele badań na swój koszt. Kał grzybnia candida średnio obfita pod mikroskopem,jaja glista ludzką. PCR wymaz z gardła c.albicans c.nefromans. nasienie,mocz wymaz z cewki mycoplasma homini i genitalum. Czuje się fatalnie antygen wychodzi raz dodatni raz pośredni i raz ujemny lekarze nie chcą mnie leczyć chyba bawi ich to. Co może mi dolegać? Naprawdę trace już siły. Nie mam HIV ani wzw. Odp limfocyt na candida x4 .Proszę o porady może któryś lekarz podjąby się leczenia?

Myślę, że jakiś dobry dietetyk się podejmie. Leczenie wymaga dość restrykcyjnej diety, ale są efekty.
Proszę napisać do mnie, jeśli chce Pan więcej wskazówek. info@swiatdietetyki.pl