Pieczenie i zimno stóp

Proszę o poradę. Bardzo pieką mnie stopy , nieraz są zimne jak lód. Co to może być? Do jakiego lekarza się udać?

Witam.

Do neurologa lub/i angiologa (chirurga naczyniowego).

Przyczyny mogą być b. różne, dlatego przed wizytą u specjalisty warto skonsultować się z lekarzem POZ i zrobić podstawowe badania takie jak:
morfologia krwi, OB, CRP, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe (Aspat, Alat), kreatynina, elektrolity, badanie ogólne moczu, ew. wapń zjonizowany, TSH, antygen Hbs, p.c anty-HCV, witamina B12 i in. w zależności od wskazań.