Pieczenie odbytu po usunięciu jelita grubego

Mam usuniete prawie cale jelito grube.Od 1.5 roku zyje bez stomii.Najwiekszym moim problemem jest straszne pieczenie odbytu po wyproznianiu sie(a czasami jest to kilkanascie razy dziennie)Stosuje kremy ,masci ale to niewiele daje czasami wyje z bolu.Moze tutaj znajde jakas cudowna rade.bardzo dziekuje i pozdrawiam

Witam! W tego rodzaju przypadkach najlepsze efekty dają czopki z substancjami miejscowo znieczulającymi np. lidokainą.