Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie a tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20

Witam,biorę trzecie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Sylvie 20,wcześniejszą miesiączke miałam dokładnie w tygodniowej przerwie od tabletek,teraz dostałam po jakoś dwoch tygodniach,została mi jedna tabletka, którą biorę dzisiaj i powinnam zrobić przerwę,natomiast nie wiem,czy mam ją robić skoro okres już mi się skończył, zastanawiałam się,czy to nie było plamienie,z którym niektóre dziewczny się spotykają, ale to był normalny trwający około tydzień okres, proszę o szybką odpowiedz,Pozdrawiam
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Dodatkowe plamienie może być działaniem niepożądanym tabletek. Proszę nie zmieniać schematu przyjmowania antykoncepcji.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy