Po ilu tabletkach zacząć współżycie, aby dało to jakiś rezultat?

Witam. staramy się z żoną o drugie dziecko już ponad dwa lata. Rok na luzie nie zawsze w dni plodne i drugi już dokładniejsze. Niestety bez rezultatu. Mam 35 lat żona 28. Chciałbym zacząć stosować lęk prifertil. Kuracja na 3 miesiące. Czylepuej będzie jak na jakiś czas zrezygnujemy z sexy aby plemniki się zregenerowaly. Po ilu tabletkach zacząć współżycia aby dało to jakiś rezultat?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej współżyć co drugi dzień, od początku przyjmowania leku, chociaż efekt może być dopiero później.
Pozdrawiam