Podwyższone ciśnienie, bóle i zawroty głowy

podwyższone ciśnienie "dolne" (żylne, rozkurczowe?) do tego bóle i zawroty głowy? czym mogą być spowodowane? występują czasem od rana czasem w stresującej sytuacji..co to może być?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wymienione objawy są najprawdopodobniej spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, który wdroży leczenie mające na celu normalizację i kontrolę ciśnienia tętniczego.