Polip na odbycie i krwotoki u 78-latki

Dzień dobry, Panie Doktorze,b.prosze o opis badania histopatologicznego wycinek,okolic skóra czoło,Guzek.Wynik:Carcima basocellulare.Excisio non completa[ M-8090/3] skora 1,2x07cm praktycznie w całosci pokryta przez płaskowyniosły szary nieregularny guzek. Lipiec 2009r.Obecnie 2015r mama 78l po krwotoku z odbytu i kolonoskopii liczne ubytki,polip na odbycie.MARKERY Ujemne.Nie pobrano wycinka do bad.histop.Czy jest to rak od 2009r jakie rozpoznanie B.dziekuje

Mam za mało danych konkretnych a zbyt dużo "rozrzuconych" od czoła do odbytu! Nie wiem o jakiego raka Pani pyta!?!? W 2009r. wycięto niecałkowicie raka podstawno komórkowego skóry czoła , który nie daje przerzutów do odbytu! Nic nie pisze Pani jak wygląda obecnie czoło! zż