Porażenie prądem w dniu owulacji podczas starania o ciążę

Jak wpływa kopnięcie prądem (przejście prądu z jednej ręki do drugiej kilkunastosekundowe) na płód tuż po owulacji (w dniu owulacji lub 1-2 dni po owulacji) oraz jak wpływa takie kopnięcie na plemniki będące w narządach kobiety i komórkę jajową tuż przed owulację (0-2 dni przed owulacją). Przyczyną kopnięcia prądu było chyba przebicie prądu w kontakcie 220 V do którego podłączona była zmywarka i kopniecie nastąpiło wkładając do niej naczynia dotykając metalowego zlewu i zmywarki jednocześnie)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu trudno jest określić ewentualny wpływ na zarodek. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.