Poronienie z powodu niewydolności szyjki macicy i nadżerka

4m-c temu poroniłam.podczas trwania ciazy dr stwierdził u mnie niewielka nadzerke.cytologia w gr.2.teraz powiedzial ze nie bedzie mi leczyl (wypalal,zamrazał)nadżerki i przepisał Fluomizin.podjelismy z mężem staraia o dziecko. zastanawiam sie czy decyzja o takim leczeniu jest właściwa,tymbadziej ze pononilam ze wzg. na niewydolność szyjki macicy.czy sam lek wystarczy?czy inne metody wpłyną na gorszy stan szyjki podczas kolejnej ciążynp.powstanie nowych blizn przy istniejących starych?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani sytuacji wymagana jest wizyta u lekarza prowadzącego, który oceni zasadność leczenia w odniesieniu do Państwa planów prokreacyjnych.