Powiększona wątroba i torbiele jajnika

Mam bóle brzucha od ok 2mcy usg pokazało tylko 3cm wątrobę większą i torbiel jajnika. Krew ok. Teraz zaczęłam miec ból ciągnący pod lewą pachą i ból prawej piersi (uczucie ciężkości). Mam ze nawet po szklance piwa nawet smajowego czuje ból sciskajacy brzucha. Co to moze byc?

Nie potrafię diagnozować na odległość!!!-Sorry!!! Proponuje , aby lek.rodzinny zbadal Pania i zalecił ew. bad. dodatkowe diagnostyczne lub specjalistyczne!!! zz