Pozytywny test ciążowy a plamienia i krwawienia

Czy mogę być w ciąży? 28 sierpnia uprawiałam sex z zakończeniem w środku jakiś dzień wcześniej miałam owulację, 8 września zrobiłam test który wyszedł pozytywny ale wieczorem tego samego dnia dostałam plamienia a potem już w miarę normalne krwawienie zrobiłam jeszcze jeden test 9 września rano i również był pozytywny, co mam zrobić w takiej sytuacji, od jakiś 2 dni wymiotuje rano i mam mdłości Czy mogę być w ciąży czy jednak nie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży. Sugeruję niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.