Pozytywny test ciążowy i wizyta i ginekologa

Witam 3.02 zrobiłam test wyszedł pozytywny 11.02 idę się zarejstrować do ginekologa . Wieć co powinnam mieć ze sobą ? o co zapytać i wogole ?mam 20 lat o dziecko się nie staralismy ale bardzo chcielismy i udało się .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę zabrać dowód osobisty. Pozostałe informacje uzyska Pani w Poradni Ginekologicznej.