Prezerwatywa, seks a test b-HCG

Dzień dobry, dzisiaj zrobiłam test beta hcg - wynik wyszedł 6,48 mlU/ml. Miesiączkę miałam 15.09 była bolesna i dość obfita. Ostatnio współżyłam z mężczyzną około 13.09, a na pewno nie współżyjemy i nie uprawiamy pieszczot od 01.10. Jako antykoncepcji używamy prezerwatywy, zawsze. Nigdy nie mieliśmy problemów w stylu pęknięta prezerwatywa czy jej zsunięcie. Planuje powtórzyć to badanie za 48h, ale nie wiem czy jest sens. Bardzo proszę o interpretację tego wyniku. Dziękuję bardzo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.