Problem z aktywnością fizyczną a wegetarianizm

jestem vege. mam problem z samopoczuciem, sprawnością fizyczną, bęben nad jajcami. Mam 24 lata, wiele trenowałem wcześniej, teraz nie ma takiej możliwości, rypacka po budowach. Moja waga bardzo się wachała na przestrzeni lat 90-110(silownia)-85-90-100)obecnie bęben. zauważyłem że jedząc surowe warzywa nie mam apetytu i jestem syty po niewielkiej porcji. Jak to się odbije na zdrowiu jeżeli dieta nie będzie bogata w różne warzywa? kiedy następuje anoreksja i inne powikłania?

Anoreksja nie jest powikłaniem wynikającym ze złej diety. To obecność anoreksji wywołuje raczej niezdrowy tryb życia i wpływa negatywnie na decyzje związane z dietą.