Problem z przyjmowaniem pokarmów w postaci rosołu

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z przyjmowaniem pokarmów w postaci rosołu (lekkich zup bez dodatku mąki czy śmietany), otóż po zjedzeniu rosołu automatycznie dostaję biegunki i dość odczuwalnych wzdęć. Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że mam kamienie w woreczku żółciowym. Ps. Czy można się pozbyć kamieni w naturalny sposób czy konieczna jest interwencja chirurga? Dziękuję uprzejmie za każdą informację.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę wgotować rosół i wstawić do lodówki, po czym zdjać warstwę tłuszczu jaka się utworzyła na powierzchni i sprawdzić czy wzdęcia dalej występują.