Problemy z brzuchem: zaparcia i biegunki u 24-latki

Witam Od kilku miesięcy mam problemy z brzuchem.na przemian mam zaparcia i biegunki. Bolesne skurcze jelit które budzą mnie w nocy. Przyjmuje tylko tabletki antykoncepcyjne teenia.nie leczę się na żadne przewlekłe choroby. Nie wiem czym to jest spowodowane utrzymuje stałą wagę 158 cm.i 52 kg. Mam częste bóle po prawej stronie brzucha pod żebrami. Proszę o poradę bo to trochę komplikuje moje życie i jest to dla mnie bardzo uporczywy problem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lkearza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.