Problemy z jedzeniem i nudności

Witam. Od ponad tygodnia nie mogę jeść. Jeśli już coś uda mi się w siebie wmusić - jest mi niedobrze. Funkcjonuję normalnie, nie jestem ani osłabiona, nie kręci mi się w głowie bardziej niż zwykle. Jem biszkopty/wafle ryżowe, bo tylko to potrafię i to w małej ilości. Nie mam żadnych bólów ani nic podobnego. Czuję głód, chciałabym jeść, ale każda próba kończy się mdłościami. Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze jadłam normalnie i z przyjemnością. I nie jestem w ciąży. Mam 24 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.

Objawy jakie ma Pani obecnie są niepokojące, ponieważ odżywiając się w ten sposób nie dostarcza sobie Pani pełnowartościowego jedzenia, czyli takiego, które zawiera to wszystko to, w co wyposażyła je natura - witaminy, pierwiastki, sole mineralne. To takie rzeczy jak kasza, brązowy ryż, pełnoziarnisty chleb, warzywa, owoce, mięso.
Jeśli będzie Pani jeść taką żywność Pani organizm dostanie p r a w d ę, czyli coś, co go realnie wzmacnia, sprzyja rozwojowi i daje ochronę przed chorobami.
Biszkopty czy wafle ryżowe to śmieciowe jedzenie, które są zrobione z surowców wielokrotnie rozdrobnionych, oczyszczonych i pozbawionych większości substancji odżywczych - czyli np. z białej mąki albo na bazie cukru jak biszkopty. Takie jedzenie to k ł a m s t w o. Oszukuje organizm. Nie daje siły, osłabia odporność i wywołuje choroby.

Uważam, że warto byłoby skonsultować się z lekarzem internistą i zrobić gruntowne badania - dowiedzieć się gdzie leży przyczyna nieodczuwania głodu, zamiast zaspakajać się fast foodem.
Życzę powodzenia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY
www.nagrodzkacoaching.pl