Problemy z odcinkiem lędźwiowym a bóle w śródstopiu

od dwóch dni odczuwam ból w śródstopiu prawej nogi ,najgorzej boli gdy wstanę i zaczynam iść ,po chwili chodzenia ból trochę ustępuje ,ale gdy siedzę odczuwam go w śródstopiu i piecie.nie uderzyłem się. nadmieniam iż choruje na zakrzepowe zapalenie żył i mam problemy z odcinkiem lędżwiowym . Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

;\proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.