Problemy z wypróżnianiem przy candidzie

Macica opadła,,owinna być zrobiiona plastyka tylna,ale nikt mnie na to nie posyłał,ani żadnych leków nie przepisywał.i dokucza mi wypróżnienie.Kał wydala się z Jelita grubego do odbytu i tam część jego pozostaje.Tam rozkłada się i wydala sam po tzw. kuleczkach co mnie okropnie swędzi,i okropnie cuchnie..Mam stwierdzoną Candidę i Cukrzycę 2-stopnia. Termin na ponowną Kolonoskopię na 12 listopada.Krwawienie z odbytu jest słabe czerwono-krwiste. Czy ja mam udać się do Proktologa.Poradżcie ...Dzi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.