Przelewanie w jelitach, świeża krew przy oddawaniu kału

Od lutego mam probl.z ukł.pokarmowym. Przy oddawaniu stolca czasem pojawia się świeża krew na papierze (hemoroidy). Czasem widzę niewielkie ilości krwi również w kale. Badanie na krew utajoną wynik pozytywny. Wykonałam badanie na stężenie kalprotektyny w kale w Genoxie. Wynik bad. mniej 30ug/g bez uwag. Mam 3 drobne złogi w wor. żółc. Czasem mam "przelewanie" w jelitach.Po zjedzeniu smaż.boczniaka pojawiło się kłócie z pr. strony,przelewanie w jelitach, i niestrawiony pokarm kale.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, przy obecności krwi w kale i dodatnim wyniku badania na krew utajona zalecanym postępowaniem jest kolońoskopia w celu poszukiwania źrodła tego stanu. Pozdrawiam.