Przepuklina pępkowa, nudności i gazy z zaparciami a karmienie piersią

Witam. Jestem po porodzie 3 mce i karmie piersia. Mam ogromna przepukline pepkowa i straszne bole, nudnosci i gazy z zaparciami. Nie chcialabym rezygnowac z karmienia corki do 6mca. Czy operacja w moim stanie jest pilna czy.moge poczekac.a jesli nie to czy po narkozie /bedac w szpitalu/ i powrocie do domu moge nadal karmic piersia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Można karmić piersią po zabiegu. Jedynie co to warto odczekać kilka godzin bezpośrednio po zabiegu.