Przerwanie opakowania tabletek antykoncepcyjnych a zaburzenia miesiączkowania

Witam, Miesiąc temu wzięłam 1 tabletkę antykoncepcyjną i nie dokończyłam opakowania. Kilka dni temu powinnam dostać planowaną miesiączkę, ale jedak jej do tej pory nie dostałam . Czy to mogło zaburzyć mój cykl miesiączkowania? Dodam również, że robiłam test ciążowy i wykazało że nie jestem w ciąży.

Jak najbardziej pominięcie tabletki mogło zaburzyć cykl, ale dla pewności powinna Pani skontaktować się ze swoim ginekologiem-pozdrawiam