Stosowanie tabletek Angiletta a ochrona antykoncepcyjna

Witam, biorę pierwsze opakowanie tabletek Angiletta, wcześniej zażywałam inne tabletki antykoncepcyjne przez około rok, w 3 dniu 3 tygodnia zapomniałam zażyć tabletkę o 17 (to moja godzina przyjmowania) i przyjęłam obydwie następnego dnia około godziny 23, w dzień pominięcia tabletki współżyłam z chłopakiem, czy mogło dojść do zapłodnienia i co wówczas mam robić kiedy do zakończenia blistra zostały mi 3 dni, czy robić przerwę między opakowaniami czy bez przerwy zacząć następne?

Renata GrzechociĹska

Skuteczność nie powinna być obniżona. Proszę dokończyć opakowanie, zrobić przerwe a tuż przed rozpoczęciem nowego blistra wykonać test ciążowy.