Przyjęcie trzech tabletek antykoncepcyjnych a skuteczna ochrona

czy jeśli nie pominełam żadnej tabletki a jednego dnia wziałam trzy to jestem zabezpieczona? Wiem że nie powinno sie tak robic ale był to pierwszy tydzień i przez pomyłke wziełam dwie a pózniej miałam lużny stolec chyba ze stresu (nie była to biegunka) i przyjełam trzecia tabletke...

Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie. Przyjęła Pani 3x większą dzienną dawkę antykoncepcji niż powinna Pani zastosować. Teoretycznie efekt antykoncepcyjny nie powinien być zaburzony.