Pulsujące bóle nóg i stan po usunięciu nowotworu jelita grubego

Witam.Cierpię na zburzenia psychiczne od 21 roku życia. Pod koniec 2014 usunięto mi nowotwór jelita grubego-G2, bez przerzutów na węzły chłonne. Be chemioterapii. Pojawiły się kolejne kłopoty zdrowotne - liczne biegunki, które miałem sporo lat przed operacją. Od kilku tygodni odczuwam silne bóle w prawym śródstopiu. A w dłuższych drogach ból postępuje od stóp po kolana u obu nóg. Czym może być spowodowany ból obu nóg?. Ból jest pulsujący, uciążliwy. Pzdr

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że jest spowodowany przez zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, ale niezbędne jest badanie pacjenta, byc może badania obrazowe, sugeruje wizyte u lekarza.