Rectocoele średniego stopnia po dysplazji

Mam pytanie.Co to jest po szpitalu,Rectocoele średniego stopnia. N85.0,N81,2Jestem także po Dysplazjii epithelii minoris gradus BCDWynik z onkologii.Nabłonek w większości zniszczony,przezkoagulację M 74006. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rectocele to inaczej uchyłek przedni odbytnicy. Dokładniej mówiąc uchyłek przedni odbytnicy powstaje w wyniku rozciągania, uszkodzenia lub oderwania przegrody odbytniczo-pochwowej, dając obraz uwypuklenia tylnej ściany pochwy