Rumień pokleszczowy a problemy z koncentracją

Dzień dobry, mój problem polega na tym , iż rok temu na moim udzie pojawił się rumień pokleszczowy z średnicą ok. 20 cm. Lekarz rodzinny przepisał antybiotyk, który brałam przez 5 dni zgodnie z zaleceniami. W przeciągu roku zaczęły się pojawiać u Mnie problemy z koncentracją, bóle głowy, zaniki pamięci, bóle stawów, strasznie puchnie Mi całe ciało, problemy z oczami. Czy jest możliwość zarażenia chorobami odkleszczowymi pomimo przyjęcia antybiotyków?

Szanowna Pani,
proszę z opisanymi dolegliwościami zgłosić się do lekarza. Taka konsultacja pozwoli ustalić przyczyny Pani problemów zdrowotnych i podjąć odpowiednie leczenie lub dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam