Ryzyko zajścia w ciążę a stosowanie Microgynonu

Chlopak dotykał swojego czlonka(wytrysku nie bylo, mogl byc ten plyn) po kilku min dotknal mojego odbytu, chwilunie. po powrocie do domu, pol h po tej sytuacji myłam się od odbytu w strone pochwy. boje się ze przenioslam tp. byl to 20 dzien od calkowitego odstawienia MIcrogynonu 21. przez ok tydzien utrzymywał się lepki śluz, rozciagliwy. dopiero dzień po tej sytuacji ustapil.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis zdecydowanie wyklucza możliwość ciąży. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.