Sarkoidoza węzłów chłonnych i nieswoiste zapalenie jelita grubego

od jakiegoś czasu drżała mi lewa dolna powieka teraz przy oddechu ruszają się nozdrza mam wrazenie ze cos dzieje sie nie tak z nerwami EMG bez zmian EEG bez zmian MRI głowy bez zmian EKG bez zmian jednak podczas drzenia wystepuje wysze ciśnienie krwi tetno ok.100. ECHO bez zmian . Mam sarkoidoze wezłów chłonnych i nieswoiste zapalenie j.grubego. Renina wyszła mi 44 nie wiem jaka norma bo wypis mam do odbioru w poniedzialek . Czy moge wykonac jakies jeszcze badania ??? Proszę o sugestie i porade

Rozumiem że nastąpił błąd w podaniu wieku i jest Pan starszy. Z badań których pan nie wymienił brakuje mi jonogramu (sód, potas, wapń, magnez)