Silny ból pod mostkiem podczas naciskania

Kobieta 21 .Już od paru lat mam b. silny ból pod mostkiem podczas naciskania tam .Czasami robi mi się słabo , mdło i trochę żółto przed oczami kiedy chodzę i siedzę (też przez to miejsce) .Mam też przelewanie w brzuchu skręty i silny ból przed wypróżnianiem.USG brzucha w normie , gastroskopia: w dwunastnicy wygładzona śluzówka , badanie histopatologiczne: mały naciek zapalny , bez skrócenia kosmków i hyperplazji krypt , IEL CD 3 ( ) poniżej 25/100 EC , bez morfologicznych cech zaniku kosmków .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza gastroenterologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie postepowanie.