Silny ból podczas penetracji i krwawienie po stosunku a stosowanie wkładki Gynetics

Witam serdecznie, Od ponad dwóch miesięcy mam założoną wkładkę Gynetics. Zdążyłam mieć już dwie miesiączki (pojawiają się co 27-28 dni). Krwawienia dłuższe ale nic nadzwyczajnego. Po ostatniej miesiączce podczas stosunku odczuwałam silny ból podczas penetracji i występowało krwawienie bezpośrednio po stosunku lub rano. Czy powinnam udać się z tym do lekarza? Czy może poczekać jeszcze z miesiąc i się to ustabilizuje...????
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Radziłbym udać się do ginekologa by wykonać podstawowe badanie narządu rodnego.