Skurcz szczęki przy Amixicillinie i Metronidazolu

Wyrasta mi dolna lewa osemka. Jestem na Amixicillinie i Metronidazolu. Zalecono mi to brac minimum 10 dni. Dodatkowo oczywiscie, NO-spa (na skurcz szczeki) i przeciwbolowe. Mam powiekszone wezly chlonne i migdal po lewej stronie, bol promienuje az do ucha. Mam takze szczekoscisk. osemka wyszla czesciowo, reszta jest przykryta takim kapturkiem z dziasla i stanem zapalnym. Jestem pod opieka lekarza,ale w dalszym ciagu bol nie daje mi zyc. czy cos jeszcze mozna z tym zrobic?

Po ustąpieniu szczękościsku należy jak najszybciej usunąć zęba. W przeciwnym wypadku sytuacja będzie się regularnie powtarzała. Zestaw leków, który Pani dostała powinien spowodować ustąpienie objawów w ciągu kilku dni.