Słaba skrzepliwość krwi a krwawienie ze stolca

Witam,od dłuższego czasu mam krew w stolcu ,czasami skrzepy.krew na papierze.Miałam robiona rektoskopie we wrześniu,lekarz nic nie stwierdził.Dał skierowanie na kolonoskopie,ale mam termin na marzec.Lekarz pierwszego kontaktu stwierdziła słabą krzepliwość krwi,mam,badania w styczniu.Nic mnie nie boli,miałam zaparcia.,mam refluks wrodzony.Ponieważ,nie widzę poprawy ,wydaje mi się że jest gorzej,nie wiem co mam robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna Pani mieć niezwłocznie wykonaną kolonoskopię. Sugeruję zatem poszukać ośrodka, gdzie będzie Pani miała możliwość wykonać badanie wcześniej!