Gazy, zaparcia i krew w stolcu a niestrawność

Witam, Od jakiegos czasu dokucza mi niestrawnosc..z poczatku myslalam ze to uczulenie na laktoze i wylaczylam z posilkow mleczne produkty. Niestety po eksperymencie zauwazylam ze to jednak po KAZDYM posilku, ostrym czy jalowym (nawet malym herbatniku) produkuje nieprzyjemne intensywne w zapachu gazy, mojemu stolcu towarzysza zaparcia a od czasu do czasu rowniez krew. Dziekuje z gory za udzielenie rad, co mogloby to byc i co powinnam zrobic w tej sytuacji. Maria, 20lat.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę zacząć od wizyty w gabinecie lekarza POZ, lekarz zleci badania.
Krew w stolcu może być objawem wielu chorób w tym hemoroidów,
Pozdrawiam

Witam Panią

konieczna jest wizyta u gastrologa. Pani objawy są bardzo niepokojące a szczególnie krew w stolcu.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk