Śluz po wewnętrznej stronie prezerwatywy a możliwość zapłodnienia

Moja partnerka jest ok 2 tygodnie przed okresem.Sluz znajdowal sie od wewnetrznej strony prezerwatywy,wygladal jak sperma,lecz nie czulem ze dochodze,doszedlem na zewnatrz.Sluz znajdowal sie zaraz na zakonczeniu prezerwatywy blisko moich jader.Boje sie ze cos moglo sie przedostac przez gumke

Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.