Stany zapalne organizmu od trzech lat u męża

Witam, mój mąż od 3 lat ma ciągle stany zapalne organizmu OB I CRP ciągle bardzo wysokie , towarzyszy temu ciągle wysoka gorączka i zaburzenia rytmu serca do jakiego lekarza powinniśmy zwrócić się o pomoc?? Lekarz rodzinny rozkłada ręce............

Dobry wieczór,

W przypadku Pani męża najlepszym rozwiązaniem byłaby hospitalizacja w Oddziale Chorób Wewnętrznych, gdzie można wykonać badania, które pomogą ustalić przyczynę jego dolegliwości, a w razie potrzeby zostanie kierowany do innych specjalistów.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz