Starania o dziecko a wykonanie domowego testu ciążowego

Staramy się z mężem o dziecko. Miesiączkuję regularnie. Mierzę temp od paru miesięcy. Z reguły powinno być tak, że tempka przed okresem spada. Dzisiaj jest dzień okresu, a ja go nie mam. Tydzień temu dostałam plamienia. Proszę mi powiedzieć, czy jest szansa, że się udało i kiedy mogę zrobić test domowy z apteki, aby był jak najbardziej wiarygodny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję za około tygodnia wykonać test ciążowy lub wykonać już badanie beta hcg z krwi.