Stosowanie leków a lęki

witam zażywam paro Gen 20mg jedna tabletka rano już 2 lata niestety od dłuższego czasu zle sie czuje dostaje ataku lęku zwłaszcza jak jestem sama w domu czy jadę samochodemże mi sie cos stanie umrę i tak wogóle i jeszcze gorsza panika ostatnio było aaż tak zle że stanełam samochodem nie dałam rady dalej jechac chciałam uciekac sama niewiem gdzie cos okropnego nie mam tego codziennie ale mam teraz częsciej mój lekarz psychiatra twierdzi że to minie mam doraznie hydroxyzinum 10 mg

Witam,
Co do lekoterapii to jest to temat z lekarzem prowadzącym. Natomiast innym wątkiem jest włączenie psychoterapii jako działania pomocniczego i bardzo często skutecznego. Polecam to przemyśleć, czy przedyskutować z lekarzem. Na pewno powinna Pani zadbać przede wszystkim o swoje poczucie bezpieczeństwa i możliwość normalnego funkcjonowania. Serdecznie pozdrawiam,Dorota Szykulska-Paprocka