Stosowanie leku na obniżenie ciśnienia przez 71-latkę

Mam 71 lat i ciśnienie 131 na 104 i tętno 63 , czy należy zastosować lek na obniżenie ciśnienia który mam przepisany przez kardiologa? Jedną dawkę zażyłam o godzinie 17.

Należy słuchać lekarza specjalisty.
Jeśli nie ma Pani zaufania, to lepiej zmienić lekarza.
Żadna rada internetowa nie może być przeciwwagą dla opini znającej Panią specjalisty.
Szanujmy swoje zdrowie i nie kierujmy się zbytnio radami nieznającymi szczególów ludzi z Sieci, nawet fachowców!
Pozdrawiam Panią. JW