Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Syndii 35 a podrażnienie penisa u partnera

Od ponad pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne Syndi 35. Od tego czasu mój partner skarży się na podrażnienia penisa po stosunku ( nie używamy innych zabezpieczeń ). Byłam u ginekologa jednak on twierdzi że tabletki nie mogą mieć żadnego związku z tym podrażnieniem. Jeśli tak jest to co powoduje podrażnienie?

Rzeczywiście dolegliwości te nie mają związku z przyjmowaniem leków antykoncepcyjnych. Jeśli Pani nie ma infekcji pochwy to partner powinien udać się do urologa w celu diagnostyki.