Strach przed popełnianiem tych samych błędów

Witam. Bojê się popełniania tych samych błędòw w przeszłości! Nie potrafię się z niej uczyć! Sama nie wiem, czego powinnam się z niej nauczyć! Pokory, ktòra by mnie chroniła? Przed czym? Chorej pokory nauczyła mnie matka, strasząc piekłem. Jak się z tego wyzwolić? Ojca raczej nie miałam. Wychowywały mnie matka z babcią. W domu z racji alkoholizmu matki była tona policji i pogotowia. Nie mogę tak dalej źyć! Proszę mi pomòc to zaakceptować!

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Proszę postarać skoncentrować się na pozytywnych aspektach swojego życia, bo z pewnością istnieją i takie. Sport,hobby, pozytywne afirmacje,medytacja, etc.
Nie mogę oczywiście obiecać,iz któraś z tych metod uzdrowi całe Twoje życie ale na pewno pozwoli Ci się uspokoić,zrelaksować i wiele zrozumieć.

Wszystkiego dobrego

Franciszek Bartkiewicz

Witam Panią,

bardzo Pani polecam skorzystanie z psychoterapii. Często zdajemy sobie sprawę, co w naszym życiu nam się nie podoba, jednak pomimo prób, nie udaje nam się tego zmienić. Ciągle popełniamy podobne błędy, gdyż funkcjonujemy schematycznie, czego nie dostrzegamy i dlatego trudno nam na to wpłynąć. W trakcie pracy ze specjalistą, będzie Pani miała okazję nie tylko przyjrzeć się głębiej sposobowi Pani funkcjonowania, ale także zaplanować skuteczną zmianę, nauczyć się sposobów na uwolnienie się od przeszłości i skupieniu na życiu teraz oraz najbliższej przyszłości.

Pozdrawiam
Elwira Chruściel

Wychowała się wiec Pani w trudnych warunkach. Trudno się uczyć z doświadczenia, gdy złych doświadczeń jest tak wiele. Często dzieci uzależnionych mają ogromny lęk przed uzależnieniem, który niestety popycha do nałogu - błędne koło. Jest w Pani mnóstwo emocji i dobrze - ma Pani energię do zmiany. Proszę pójśc na terapię i przerwać błędne koło. Powodzenia!